fbpx Передано ще 10 пікапів! | ГеройCar

Передано ще 10 пікапів!

Дата публікації: 21.06.2023
Передано ще 10 пікапів! - Фотографія 1
Передано ще 10 пікапів! - Фотографія 2
Передано ще 10 пікапів! - Фотографія 3
Передано ще 10 пікапів! - Фотографія 4
Передано ще 10 пікапів! - Фотографія 5

Загалом для благодійного проєкту ГЕРОЙCAR Руслан Шостак закупив понад 200 автомобілів на суму 73 млн грн.

10 пікапів, які Шостак передав захисникам України, призначені для груп вогневої підтримки 5-ої штурмової бригади, яка буде звільняти захоплені російськими окупантами землі України. У вантажних відсіках цих машин встановили міномети та інше озброєння.

Закупівлю, доставку та підготовку авто для фронту забезпечує ГЕРОЙCAR - єдина національна платформа, яка постачає вантажних пікапів для потреб сил Оборони України. ГЕРОЙCAR спеціалізується на пікапах підвищеної прохідності FORD F-серії. Такі автівки найзатребуваніші на передовій. Їх потребують розвідники, штурмовики, групи спеціального призначення та «мисливці за дронами».

«Така підтримка бізнесу у сукупності зі стійкістю Сил оборони говорить лише про те, що Фортецю втримаємо», — відзначив Сергій Лисак, Голова Дніпропетровської ОДА-начальник обласної військової адміністрації.

«Машини потрібні групам мінометників, які підтримуватимуть вогнем  піхотні підрозділи, що підуть на штурм позицій окупантів. Для груп вогневої підтримки вкрай важлива мобільність. Тому потужні та місткі пікапи від ГЕРОЙCAR є хорошою платформою для встановлення мінометів та іншого озброєння. Від мобільності та влучності мінометників залежить життя піхотинців та ефективність наступальних дій»,

— зазначав Олександр Пугач, керівник проєкту ГЕРОЙCAR.

Запит на авто для контрнаступу є терміновим. Загалом 5-тій штурмовій бригаді потрібно 15 потужних пікапів. Команда проєкту має технічні можливості швидко доправити потрібні для ЗСУ авто з-за кордону та підготувати машини для потреб фронту та забезпечити технічне обслуговування.

Збір триває. Донатити ТУТ

Прояви свій ГЕРОЇЗМ - донать на ГЕРОЙCAR

натисніть кнопку або відскануйте QR код