fbpx Вартові неба | ГеройCar

Вартові неба

120 Авто
ПОТРІБНО

на Вартові Неба

34 Авто
передав

ГЕРОЙCAR

30,6 млн
ПОТРІБНО

для захисту неба

12,1 млн
ЗІБРАНО

на програму

Першою ініціативою ГЕРОЙCAR стала програма ВАРТОВІ НЕБА

Програма ВАРТОВІ НЕБА  - масштабна ініціатива ГЕРОЙCAR.
Її мета забезпечити автівками мобільні вогневі групи ППО, які захищають українське небо під час повітряних атак.
Створення мобільних вогневих груп у складі Сил Оборони України почалося восени 2022 року, коли росіяни почали масовані повітряні атаки, запускаючи водночас десятки дронів-камікадзе. Близько 80% ворожих дронів вдається збивати з допомогою кулеметів великого калібру, які монтують у кузовах пікапів. Чатувати на дрони-камікадзе бійцям доводиться у важкодоступних місцях, їздити польовими дорогами, пісками і болотистою місцевістю.
Потужні та місткі пікапи Ford F250 та F350 ідеально підходять для виконання таких завдань. Кузови пікапів настільки просторі й місткі, що там можна розмістити Стінгери, Джавеліни та Стугни, або закріпити кулемет, зенітну чи ракетну установку, які будуть захищати українців та об’єкти критичної інфраструктури України.

Триває збір на 120 позашляховиків для ВАРТОВИХ НЕБА. 
29 пікапів від «ГЕРОЙCAR» уже несуть службу на Київщині та інших областях уздовж північного кордону України.

 

У грудні 2022 перші 4 пікапи та 4 буси від ГЕРОЙCAR отримали мобільні вогневі групи ППО, які захищають північний кордон України. Автівки стали на варту на Рівненщині. Так проект ГЕРОЙCAR  розпочав реалізацію програми ВАРТОВІ НЕБА, яка передбачає забезпечення автомобілями підрозділів протиповітряної оборони, котрі в народі називають «мисливцями за дронами».

Аби перевірити технічні можливості автівок, командування Об’єднаних сил ЗСУ влаштувато вишкіл в умовах бездоріжжя. Екіпажі мобільних вогневих груп ППО переконались, що пікапи від ГЕРОЙCAR повністю готові до служби, потужні шестилітрові двигуни дозволяють патрулювати у важкодоступних місцях, перевозити потрібне озброєння та боєприпаси. Північний кордон – один з маршрутів якими рашиські дрони-камікадзе атакують Україну. В регіоні є чимало об’єктів критичної інфраструктури. Знаючи підступність росіян особливу увагу Сили оборони України приділяють захисту Рівненської АЕС.

 

15 пікапів для захисту Києва від повітряних атак передав проєкт ГЕРОЙCAR у січні.
Головне мобільних вогневих груп ППО - знешкодити рашиські дрони ще на підльоті до об'єктів інфраструктури. Відтак, аби захистити столицю патрулювати доводиться за десятки кілометрів від Києва. Маршрути польотів дронів-убивць пролягають далеко від асфальтованих доріг. Тому "Мисливці за дронами" чатують на ворожі безпілотники у важкодоступній місцевості, почасти там, де доріг немає взагалі. Під час передачі авто ГЕРОЙCAR бійці мобільних вогневих груп випробували потужні пікапи Ford F-250 та Ford F-350 і переконалися, що машини прекрасно підходять для бойових завдань, мають запас потужності та високу прохідність. А ще продемонстрували зброю здатну збивати безпілотники. Один з екіпажів полює на дрони, цю новітню зброю 21 століття, з трофейним німецьким кулеметом часів Другої світової війни. Реалізація програми ВАРТОВІ НЕБА триває.
Проєкт  ГЕРОЙCAR готує наступну партію пікапів для ЗСУ.

 

Легко долають бездоріжжя, беруть на облавок дві тонни вантажу та радують надійністю, - так українські воїни відгукуються про машини від проекту ГЕРОЙCAR, які вони отримали в рамках програми ВАРТОВІ НЕБА.

«На машині у нас кулемет, ПЗРК, прожектор, лазерний вказівник. Лазером треба вихопити об’єкт і по ньому навестися,» - боєць мобільної вогневої групи ППО «Джокер».

«У темну пору доби у промені прожектора апарат, який рухається зі швидкістю 180-200 км на годину можна спіймати, утримати і знищити. Досвід показує, що це ефективно. Ми рухаємося в правильному напрямку» - командувач Об'єднаних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

 «Дві тонни везе аж бігом! Ця машина має об’єм двигуна 7,3 літра, повний привід, що робить її надзвичайно потужною і придатною для будь-яких завдань, які ставлять перед нами» - боєць мобільної вогневої групи ППО «Дмитро».

 

Новини
Прояви свій ГЕРОЇЗМ - донать на ГЕРОЙCAR

натисніть кнопку або відскануйте QR код