fbpx Передано 10 пікапів для КОНТРНАСТУПУ 66-ій окремій бригаді | ГеройCar

Передано 10 пікапів для КОНТРНАСТУПУ 66-ій окремій бригаді

Дата публікації: 04.05.2023

Запит на авто для контрнаступу є терміновим. Перші 10 авто із 40, які потрібні військовим негайно, допоміг закупити Руслан Шостак - бізнесмен, співвласник торговельних мереж EVA та Varus.

10 пікапів, на які задонатив Руслан Шостак захисникам України, призначені для груп вогневої підтримки штурмових підрозділів, які звільнятимуть захоплені російськими окупантами землі України. У вантажних відсіках цих машин встановили міномети та інше озброєння.

Проєкт ГЕРОЙCAR отримав терміновий запит від командування ЗСУ на 40 авто для контрнаступу.

«Машини потрібні групам мінометників, які підтримуватимуть вогнем  піхотні підрозділи, що підуть на штурм позицій окупантів. Для груп вогневої підтримки вкрай важлива мобільність. Тому потужні та місткі пікапи від ГЕРОЙCAR є хорошою платформою для встановлення мінометів та іншого озброєння. Від мобільності та влучності мінометників залежить життя піхотинців та ефективність наступальних дій»,

- зазначав Олександр Пугач, керівник проєкту ГЕРОЙCAR.

Команда проєкту має технічні можливості швидко доправити потрібні для ЗСУ авто з-за кордону та підготувати машини для потреб фронту та забезпечити технічне обслуговування. Для реалізації запиту ще на 30 пікапів для контрнаступу потрібні кошти. Проєкт ГЕРОЙCAR закликає підприємців та бізнесменів та громмадян долучитися до цієї справи.

Збір триває. Донатити тут: https://carforhero.com/uk/donate

Прояви свій ГЕРОЇЗМ - донать на ГЕРОЙCAR

натисніть кнопку або відскануйте QR код