fbpx Мчимо до перемоги разом з «VARUS»: мережа супермаркетів запускає акцію на підтримку проєкту ГЕРОЙCAR | ГеройCar

Мчимо до перемоги разом з «VARUS»: мережа супермаркетів запускає акцію на підтримку проєкту ГЕРОЙCAR

Дата публікації: 13.02.2024

Як би ми всі не втомилися від жахіть війни, як би не хотіли часом абстрагуватися від неї та перепочити, наша визвольна боротьба має тривати до останнього орка на українській землі. І якщо військові невпинно захищають нас на фронті, то ми в тилу маємо невпинно дбати про те, щоб вони мали все необхідне для цього захисту!

Потужні пікапи з високою прохідністю — одна з першочергових потреб воїнів ЗСУ, адже вони ефективно використовуються в найгарячіших напрямках фронту для рейдів мобільних груп та розвідки, роботи мобільних вогневих груп та захисту неба, евакуації поранених та доставки вантажів тощо. Таких «залізних коней» на передовій потрібно багато і якомога швидше, адже ворожі снаряди також не обділяють їх помстою за вірну службу нашим захисникам.

Тому наразі в мережі супермаркетів «VARUS» спільно з проєктом ГЕРОЙCAR стартує благодійна ініціатива зі збору коштів на автомобілі для Збройних Сил України.

Щоб долучитись до акції, потрібно придбати спеціальні товари, прибуток від яких буде спрямовано на закупівлю потужних пікапів для наших захисників. До цих товарів належить продукція власних торгових марок «VARUS», брендовані пакети та екосумки. З офіційними правилами акції можна ознайомитися за цим посиланням.

«VARUS продовжує свою активну участь у благодійних ініціативах на підтримку Збройних Сил України. Акція «Мчимо до перемоги разом» — це можливість для кожного з нас долучитись до допомоги нашим військовим і тим самим внести свій вклад у нашу спільну Перемогу»,

— наголошує директорка з маркетингу «VARUS» Анна Луганська.

А ще у мережі продаються іграшкові машинки — маленькі копії бойових пікапів, які проєкт «ГеройCar» з перших днів війни постачає на фронт. Прибуток від їх продажу також іде на зукупівлю автівок для ЗСУ. Дізнатися для яких саме підрозділів зараз триває збір можна на єдиній національній платформі, де також можна задонатити. 

«Шлях до Великої перемоги складається з маленьких кроків. Уже не секрет, що нашим військовим потрібні автівки – потужні, надійні, здатні виконувати важку бойову роботу попри мороз і бездоріжжя. Ці машини дійсно допомагають військовим щодня захищати нашу країну. Тому ми раді додатковій підтримці від мережі VARUS. Запрошуємо всіх долучитись до акції «Мчимо до перемоги разом»!,

— закликає Артем Скрипка, керівник проєкту «ГеройCar».

То ж не залишайтесь байдужими і пам’ятайте: до Перемоги нам ще мчати і мчати, а для цього нашим захисникам необхідні надійні залізні коні!

Прояви свій ГЕРОЇЗМ - донать на ГЕРОЙCAR

натисніть кнопку або відскануйте QR код