fbpx ГЕРОЙCAR захищатиме Київ | ГеройCar

ГЕРОЙCAR захищатиме Київ

Дата публікації: 16.01.2023

Проект ГЕРОЙCAR готує для передачі ЗСУ нову партію автівок. Вона призначена для мобільних вогневих груп, які захищають від повітряних атак Київ.

Після масованих новорічних нальотів у столиці відносне затишшя. Киянам навіть вдалося скуштувати різдвяну кутю не в бомбосховищі чи на станції метро, а у власних квартирах. І зі світлом!!! Утім військові радять не надто розслаблятися. Загроза не зникла. Що ми, на жаль, побачили у Дніпрі минулого тижня.

"Визначають цілі майбутніх атак" - пояснила причину паузи речниця Сил оборони Півдня Наталія Гуменюк. За її словами  окупанти останніми днями активно застосовують безпілотники-розвідники. Зі зброєю у росіян стало важче і їм доводиться ретельніше аналізувати, куди вдарити. Але від нових повітряних атак рашисти не відмовились.

"Ворог зумисне нищить цивільну інфраструктуру і намагається занурити нас у пітьму, паралізувати життя. Коли восени росіяни почали бити по українським електростанціям, ми спитали себе, як це зупинити? Що в наших силах? І тоді з’явилася ініціатива ВАРТОВІ НЕБА" - розповідає український бізнесмен Руслан Шостак. Саме під егідою благодійного фонду Руслана Шостака реалізується проєкт ГЕРОЙCAR та ініціатива ВАРТОВІ НЕБА.

Перша партія пікапів від ГЕРОЙCAR уже заступила на патрулювання на північних кордонах України. Наступну партію для мобільних вогневих груп ППО Київщини передають у січні.

 

Прояви свій ГЕРОЇЗМ - донать на ГЕРОЙCAR

натисніть кнопку або відскануйте QR код