fbpx ГЕРОЙCAR стає на захист неба України! | ГеройCar

ГЕРОЙCAR стає на захист неба України!

Дата публікації: 14.12.2022
ГЕРОЙCAR стає на захист неба України! - Фотографія 1
ГЕРОЙCAR стає на захист неба України! - Фотографія 2
ГЕРОЙCAR стає на захист неба України! - Фотографія 3
ГЕРОЙCAR стає на захист неба України! - Фотографія 4

Наші воїни провели тест-драйв пікапів, які проєкт ГЕРОЙCAR передав для новостворених ЗСУ підрозділів мобільних вогневих груп. Ці підрозділи входять до складу ППО та захищають небо під час повітряних атак росіян. Кузови пікапів обладнали озброєнням, здатним ефективно збивати ворожі дрони.

 

 

 

Командування Об’єднаних Сил Збройних Сил України перевірило готовність потужних позашляховиків модифікованих для екіпажів мобільних вогневих груп та провело інспекцію, як військові будуть захищати стратегічні об'єкти інфраструктури. Наші Герої продемонстрували технічні можливості обладнаних пікапів, їх маневреність та готовність до оборони України від повітряних атак.

Для допомоги ЗСУ виконувати ці важливі завдання, ГЕРОЙCAR надав 4 пікапи, які стали на захист північного кордону України. Авто надані у рамках спеціальної програми проєкту під назвою “ВАРТОВІ НЕБА”. Для реалізації програми потрібні 120 авто.

На перевірці були присутні журналісти телеканалів, які задали питання відповідальним особам.

Олександр Пугач, керівник проєкту ГЕРОЙКАР: “Ці 4 автівки будуть захищати кордон на Рівненщині. Зараз ми готуємо наступну передачу партії авто, яка відбудеться наступного тижня. Взагалі, програма “ВАРТОВІ НЕБА” планує передати 120 авто ЗСУ для створення мобільних вогневих груп, які будуть захищати небо України від “Shahed” та крилатих ракет, які низько летять. На даний час,  авто закуплені завдяки підтримки українських бізнесів, великих і середніх. Сподіваємось, що кожен українець долучиться до збору ГЕРОЙCAR, бо програма “ВАРТОВІ НЕБА” - це тільки початок проєкту, який має мету передати 1000 авто ЗСУ до кінця літа 2023.”

Тарас, командир підрозділу протиповітряної оборони: “Північ та захід країни в нас болотисті та лісисті, такі авто зможуть рухатися польовими дорогами й для нас буде великим плюсом працювати на таких машинах. Це велика допомога волонтерів й українського народу.”

Борис Кутовий, офіцер командування ОС ЗСУ: “Слава Україні! Ми робимо сьогодні дуже важливу справу, яка показує підтримку українців ЗСУ. Цей проект демонструє єдність кожного українця, єдність народу України та збройних сил у боротьбі за перемогу з підступним ворогом. За допомогою цих авто, хлопці будуть нищити повітряні цілі, будуть нищити “Шахеди” якими російська федерація атакує мирних мешканців.”

Початок покладено! Авто ГЕРОЙКАР стають на захист українського неба й є дуже необхідними для нашого з вами захисту! Народ України здатен захистити себе від будь-якого ворога! Долучайтесь!

 

Прояви свій ГЕРОЇЗМ - донать на ГЕРОЙCAR

натисніть кнопку або відскануйте QR код