fbpx ГЕРОЙCAR передає ЗСУ 10 потужних пікапів | ГеройCar

ГЕРОЙCAR передає ЗСУ 10 потужних пікапів

Дата публікації: 03.04.2023

1 квітня проєкт ГЕРОЙCAR передав для ЗСУ ще 10 пікапів Ford F250 та F350 на суму майже 4 млн грн, в розрізі програми Вартові Неба. Це дуже потужні рамні машини із 6-літровими дизельними двигунами. На такі пікапи можна встановити будь-який ПЗРК чи кулемет. Вантажопідйомність цих моделей від 1,5 до 2,5 тонн. Це вже втретє проект ГЕРОЙCAR надав позашляховики для ЗСУ. Загалом в рамках програми захисту повітряного кордону України вже передано 29 автомобілів. Наразі вони  захищають небо над столицею та центральною Україною.

Мобільним вогневим групам ППО вдається знищувати 80% дронів камікадзе, а також збивати крилаті ракети та інші повітряні цілі, що летять на малій висоті. Ці підрозділи ЗСУ патрулюють у важкодоступних районах в умовах бездоріжжя і потребують транспорту високої прохідності.

«Ми встановлюємо на позашляховики кулеметні установки та прожектори. У темну пору доби у промені прожектора апарат, який рухається зі швидкістю 180-200 км на годину можна спіймати, утримати і знищити. Досвід показує, що це ефективно. Ми рухаємося в правильному напрямку»,

- зазначив Командувач Об'єднаних Сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

«Сьогодні всі мають працювати на перемогу. Ми розуміємо, наскільки важливі для ЗСУ потужні пікапи. Особливо зараз, навесні, коли всі шляхи перетворюються на бездоріжжя. Завдяки цим авто бійці зможуть збивати повітряні цілі, або доставляти боєприпаси на фронт. Проєкт ГЕРОЙCAR реалізує два основних напрямки – це захист повітряного кордону в рамках програми «Вартові неба» та захист наземного кордону на передовій шляхом розміщення заявок на необхідні автівки від військових на нашій платформі. В рамках проекту ГЕРОЙCAR ми створили єдину національну платформу де збираємо заявки на колісний транспорт, верифікуємо їх в ЗСУ, закупаємо саме ті машини, які необхідні на фронті, доводимо їх до необхідного технічного стану для роботи на фронті, доставляємо в ЗСУ та проводимо експлуатаційне обслуговування спільно з партнерами. Ми налагодили постачання машин зі США, Європи та Кореї і можемо забезпечити ЗСУ будь-яким транспортом, але саме зараз є потреба у пікапах»,

- підкреслює Керівник проекту ГЕРОЙCAR Олександр Пугач.

 «Потужності цих автівок дуже великі і їх вистачає по бездоріжжю. Вона пре, як танк. Завдяки цим автомобілям ми дамо відсіч ворогу, щоб він не повернувся»

–  говорить боєць мобільної вогневої групи, який вже працює на автомобілях від ГЕРОЙCAR.

Вартові неба – масштабна ініціатива, яку проєкт ГЕРОЙCAR реалізує спільно з командуванням ЗСУ.

Мета програми ВАРТОВІ НЕБА – передати ЗСУ 120 вантажних пікапів. Збір триває, залишилось 91.

Прояви свій ГЕРОЇЗМ - донать на ГЕРОЙCAR

натисніть кнопку або відскануйте QR код