fbpx ГЕРОЙCAR передав ще 5 пікапів для ВАРТОВИХ НЕБА | ГеройCar

ГЕРОЙCAR передав ще 5 пікапів для ВАРТОВИХ НЕБА

Дата публікації: 10.05.2023

Проєкт ГЕРОЙCAR, який забезпечує ЗСУ потужними та надійними пікапами, передав ЗСУ 5 автомобілів, призначених для «мисливців за дронами».

5 автомобілів, які на початку травня передали ВАРТОВИМ НЕБА, підготували до служби автомобільні майстри на Львівщині. Фахівці прискіпливо перевірили технічний стан автівок, замінили всі деталі та вузли, які викликали сумніви, залили нові оливи та технічні рідини, взули пікапи у нову гуму, призначену для пересування бездоріжжям.

Машини від ГЕРОЙCAR – повнопривідні  позашляховики Ford F250 та Ford F350. Це пікапи-велетні, які в мирному житті використовують, як невеликі вантажівки, майстерні на колесах чи, навіть, снігоприбиральні машини. У фронтових умовах  Ford F250 та Ford F350 – перетворюються потужні авто для бойових завдань. Для потреб мобільних вогневих груп пікапи обладнують радарами, прожекторами та кулеметами великого калібру, що дозволяє збивати ворожі ударні дрони та інші повітряні цілі, що рухаються на малій висоті.

Мета програми ВАРТОВІ НЕБА – 120 пікапів для мобільних вогневих груп ППО! Перші 34 авто уже на службі в ЗСУ. Але потрібно більше! 

Команда проєкту ГЕРОЙCAR закликає всіх небайдужих долучитися до збору на авто для ВАРТОВИХ НЕБА!

Мобільні вогневі групи ППО показали свою ефективність в боротьбі з ворожими дронами. Патрулювати їм доводиться у віддаленій місцевості, їздити бездоріжжям. Відтак потужні повнопривідні пікапи, якими забезпечує ЗСУ проєкт ГЕРОЙCAR – саме те , що потрібно, для виконання бойових завдань.

Команда  ГЕРОЙCAR має налагоджений механізм і вивірену логістику, швидко доправляє авто з-за кордону та адаптує їх для потреб військових підрозділів. Однак на це потрібні значні кошти. Збір відбувається на єдиній національній платформі ГЕРОЙCAR. Донатити там зручно і швидко. Розмір пожертв необмежений. Команда ГЕРОЙCAR закликає бізнесменів та підприємців долучитися до збору на програму ВАРТОВІ НЕБА. Захист від повітряних атак – це безпека, спокій та впевненість. Саме ці чинники створюють необхідні умови і для роботи бізнесу, і для організації побуту та життя цивільних громадян.

 Авто для ВАРТОВИХ НЕБА – твій внесок у захист України!

 

 

Прояви свій ГЕРОЇЗМ - донать на ГЕРОЙCAR

натисніть кнопку або відскануйте QR код