fbpx ГеройCar отримав нагороду в номінації "Соціальний маркетинг" за проєкт-колаборацію "Морква-Ракета" | ГеройCar

ГеройCar отримав нагороду в номінації "Соціальний маркетинг" за проєкт-колаборацію "Морква-Ракета"

Дата публікації: 08.07.2024

Благодійний проєкт «ГеройCar» та TM Galicia за підтримки агро-блогера Сергія Марченка запустили у продаж лімітовану партію яблучно-морквяного соку, щоб забезпечити 128 окрему гірсько-штурмову Закарпатську бригаду потужними пікапами. 

В рамках цієї благодійної колаборації було виготовлено 150 тис. упаковок смачного та багатого на вітаміни соку Galicia, які поступово роз’їхалися продуктовими мережами. Купити цей заряджений на Перемогу яблучно-морквяний сік можна купити у більшості українських супермаркетів.

25 червня, у Києві, під час MRKTNG марафону були оголошені переможці Конкурсу маркетингових проєктів X-RAY

Оцінку експертів конкурсу та читачів платформи MMR учасники здобували у 8 конкурсних номінаціях, в кожній з яких визначено найкращих. Серед них – у номінації “Соціальний маркетинг” нагороду здобув кейс “Морква – Ракета”.

Сьогодні, як ніколи, ми розуміємо силу єдності. Об'єднання бізнесу та благодійників - це не просто співпраця, це потужний інструмент змін. Лише разом ми можемо подолати найскладніші виклики та досягти справжніх перемог. Ми глибоко вдячні конкурсу за те, що відзначили саме наш проект. Це визнання підкреслює, що ми на правильному шляху. 

Адже з кожним роком діяльність Благодійних фондів в Україні стає все більш конкурентною, а маркетинг та реклама у цій галузі потребують все більшої креативності. Кейс ГеройCar, поданий на конкурс Х-Ray, демонструє, якою простою може бути механіка допомоги. Саме завдяки тому, що від покупця не вимагається складної послідовності кроків, ця ініціатива стала успішною, а підтримка Сил оборони – легкою і доступною

- прокоментувала СЕО БО “Благодійний фонд Руслана Шостака” Євгенія Бут. 

Нагорода в номінації «Соціальний маркетинг»  підтверджує значущість нашої колаборації з Сергієм Марченком та проєктом ГеройCar. Ми не просто обʼєднались у  спільний продукт — ми об’єднуємо українців заради підтримки наших захисників 128 бригади.

Кожен, хто купує сік «Яблуко- морква» Galicia, робить свій внесок у придбання бойових пікапів для військових. Навіть такий простий процес, як пиття соку, сьогодні може стати вагомою допомогою.

Щиро дякуємо всім, хто долучився до нашої ініціативи. Об’єднані спільною місією, ми досягнемо ще більшого,

- зазначила Юля Корань, керівник відділу маркетингу «Галіція-Трейд».

Зараз такий час, що маєш або бути в ЗСУ, або активно допомагати ЗСУ. Я щиро вдячний TM Galicia та благодійному проєкту «ГеройCar» за можливість використати спільні ресурси для допомоги нашій армії. Хай морквяний сік смакує, а ЗСУ міцнішають! Обіцяю пригнати пікапи на фронт не порожніми, а зі смачними свіжими овочами,

– запевнив Сергій Марченко, фермер, агроблогер та амбасадор цієї благодійної ініціативи.

Перший “бойовий мольфар” - пікап, який був куплений на зібрані від колаборації кошти для 128-ї бригади уже виконує бойові завдання. Лишилося ще чотири. Ви можете задонатити на проєкт, перейшовши за посиланням: https://carforhero.com/uk/zbir-na-5-boyovyh-molfariv

 

Прояви свій ГЕРОЇЗМ - донать на ГЕРОЙCAR

натисніть кнопку або відскануйте QR код